2000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava! 2000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava! 2000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava! 2000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

REBİOTİC TAM SİLAJ İNOKULANTİ

  • REBİOTİC TAM SİLAJ İNOKULANTİ - 4 Mevsim Koruyucu Katkısı
  • Ürün Kodu: HYKHSI5ET
  • Marka: REVA
  • Kategori: Hayvan Yem Katkı
  • Stok: 20+
  • 650,00 TL
    KARGO BEDAVA
  • 54,17 TL 'den başlayan taksitlerle
Adet
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
REBİOTİC TAM SİLAJ İNOKULANTİ Kullanım Bilgisi

KULLANIM AMACI: Silaj pH'ını düşürür. Kuru madde kaybını azaltır. Silajın sindirilebilirliğini arttırır. Silajı daha uzun süre taze tutar. Aerobik stabiliteyi arttırır ve besin değeri daha yüksek silaj için optimum koruma sağlar. Fermantasyon sürecini geliştirir ve daha iyi bir fermantasyon sağlar. İçeriğinde bulunan Homofermantatif bakterileri türleri pH seviyesinin hızla düşmesini ve bu seviyenin korunmasını sağlarken, Heterofermantatif türler asetik asit oluşturarak silajın ısınmasını ve açıldıktan sonra bozulmasını önler. Korozif (aşındırıcı) veya toksik değildir ve tamamen organik canlı bakteriler ile hazırlanmıştır. REBIOTIC TAM SİLAJ içeriğindeki Lactobaciller karbonhidratlar yanında aminoasitleri, peptidleri, nükleikasit türevlerini, vitaminleri, tuzları ve yağ asitlerini parçalar.
KULLANIM ŞEKLİ:Yapılmak istenen her 1 ton silaj için 50 cc REBIOTIC TAM SİLAJ kullanılır. 1 It REBIOTIC TAM SİLAJ ile 20 ton silaj ürünü yapılabilmektedir. 100 ton silaj yapımı için gerekli olan REBIOTIC TAM SİLAJ miktarı 5 It’dir. REBIOTIC TAM SİLAJ ürününün homojen dağılımı ve bakteri aktivitesinin desteklenmesi için su ile karıştırılarak uygulanmalıdır. Her 50 litre su için 1 litreden daha az REBIOTIC TAM SİLAJ dozu tavsiye edilmemektedir.
RİSK VE GÜVENLİK İŞARETLERİ: Çocuklardan ve gıdalardan uzak tutunuz. Uygulama esnasında herhangi bir temas olduğu zaman tahriş etmez ve zarar vermez. Temas edilen bölgeyi su ile durulamak yeterlidir.
DEPOLAMA ŞARTLARI: Orijinal ambalajında normal şartlar altında (Serin ve kuru yerlerde) muhafaza ediniz. Ürünü direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız. Normal şartlarda en az 1 yıl süre ile fiziksel ve kimyasal özelliklerini muhafaza eder. Depolama sıcaklığı +0/+25 C arasındadır. Ürün fermantasyon ürünü olduğundan, numune alımı esnasında ya da kullanım sırasında ağzı açık kalması durumunda içerisindeki mikroorganizmalar olumsuz etkilenmektedir.
UYARI: REBIOTIC TAM SİLAJ katkısının en verimli şekilde çalışması için uygulanması esnasında, kullanılacak ekipman ve cihazlarda hiçbir şekilde kimyasal ilaç ve madde kalıntısı olmaması gerekmektedir. Ayrıca kullanılan suyun klorsuz olmasına dikkat edilmelidir.


Lactobacillus buchneri CCM 1819, Lactobacillus plantarum ATCC 8014, Pediococcus acidilactici 33- 11 NCIMB 30085, Lactobacillus casei ATCC 7469. Pediococcus pentosaceus NCIMB 30168.

DEPOLAMA ŞEKLİ: Serin, kuru, ışıksız ve rutubetsiz ortamlarda depolanmalıdır.
AMBALAJ ŞEKLİ: 1 kg, 5 kg, 20 kg Bidon.

*Not: 1 palet veya daha fazla alımlarınızda özel fiyat teklifi almak için müşteri temsilcimizle irtibata geçiniz. 
          Daha fazla bilgi için Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçiniz.
TESLİMAT
 
Ürün siparişlerinizi alındıktan sonra tahmini kargoya teslim tarifi 7 gündür.

 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...