2000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava! 2000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava! 2000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava! 2000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

LAKTOAK SAĞIM BAŞLIĞI - 490 cc KLAPESİZ

  • LAKTOAK SAĞIM BAŞLIĞI - 490 cc KLAPESİZ, GIDAYA UYGUN MEMELİK LASTİKLERİ PASLANMAZ KILIFLI
  • Ürün Kodu: SUSUK9ET
  • Marka: LAKTO
  • Kategori: Sağım Ürünleri
  • Stok: 10
  • 6.774,99 TL
  • 564,58 TL 'den başlayan taksitlerle
Adet
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
LAKTOAK SAĞIM BAŞLIĞI - 490 cc KALPESİZ 
Kullanım Alanı:Büyükbaş
Krom Başlık:Klapesiz
Ölçüler:20x14x40 cm
Ağırlık:2180 gr
Malzeme:Kauçuk, Plastk, Paslanmaz Çelik

LAKTO-AK KLAPESİZ sağım başlığını pençesi 490 cc olup, başlığı oluşturan tüm kauçuk unsurlar “gıdaya uygun”dur. Kadehler paslanmaz çeliktendir.
Sağdığınız süt, hiçbir kanserojen etki taşımaz. Ürettiğiniz sütünüzün kalitesi ve sağlıklılığı konusunda gönlünüz rahattır.
Meme ucu vakum salınımını en az düzeyde tutabilmek için geniş hacimli pençe ile donanmıştır. Anılan pençe 490cc hacimli olup, sütün kolaylıkla süt hortumuna iletilmesini sağlayacak fiziksel yapıdadır. İneklerinizin meme hastalıklarına yakalanmaları riski en düşük düzeydedir.
Ele kolay oturan ergonomik yapısı, sağıcının başlığı kolaylıkla takmasına olanak sağlar.
Sağım pozisyonunda başlığın yere bakan kapağı paslanmaz çeliktir, üst kapak gıdaya uygun, şeffaf endüstriyel plastiktir.
Meme lastiği patentlidir. LAKTO memelik lastikleri ise adeta buzağının anasını emdiği gibi, her nabızda yukarıdan sıkmaya başlar ve aşağıya doğru sıvazlayarak devam eder; böylece meme kanalındaki süt zorlanmadan memeden alınır.
Klapesiz LAKTO-Ak Sağım Başlığı sadece otomatik çıkarıcı sistemi olan sağımhanelere uygun olup, mobil sağım makinelerine uyumlu değildir.
Özel tasarımı sayesinde süt hiç çalkalanmadan memeden uzaklaşır. Sütün bu şekilde memeden beklemeden uzaklaşması hem meme ucu vakum salınımını azaltmakta, hem de memenin süt ile yıkanması engellenerek olası enfeksiyonların oluşması çok azaltılmaktadır. Özellikle yüksek verimli hayvanlarda, sütün sağım sırasında uç debisi 12-13 litre/dakika’ya kadar çıkabilir. Bu kadar yoğun akışta, sağılan sütün memeye geri kaçmasına sebep olmaktadır, LAKTO-AK ile bu olumsuzluk engellenmektedir.
Görüldüğü üzere LAKTO–AK başlıklar endüstriyel yapısıyla uzun yıllar sorunsuz kullanılacak, sağımda doğayı en iyi taklit eden en fonksiyonel ve profesyonel sağım başlığıdır.

 
TESLİMAT
 
Ürün siparişlerinizi alındıktan sonra tahmini kargoya teslim tarifi 7 gündür.

 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...