2000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava! 2000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava! 2000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava! 2000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

BUZAĞI YEM BİBERONU

  • BUZAĞI YEM BİBERONU - BUZAĞILARIN KATI YEME GEÇİZŞİNİ ALIŞTIRMAK AMACI İLE KULLANILAN YEM BİBERONU
  • Ürün Kodu: AIEB58ET
  • Kategori: Biberon ve Emzik Kovaları
  • Stok: 20+
  • 418,16 TL
  • 34,85 TL 'den başlayan taksitlerle
Adet
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Braden Start Biberon, erken dane beslemesini teşvik etmeye yardımcı olan benzersiz bir dikey açılan emzik tasarımına sahiptir, işkembe gelişimine yardımcı olur ve bu da işkenbenin boyut artışına, daha fazla besin emilimi yeteneği ve işkembede daha erken mikrobiyal etki sağlar. Testler bunun uzun vadede daha fazla süt ve et üretimiyle sonuçlandığını gösteriyor.

İşkembe gelişimindeki fark, yalnızca sütle karşılaştırıldığında çok erken yaşta tahılla beslenen buzağılar arasında fark yaratıyor. İşkembe ne kadar erken gelişirse buzağılar o kadar sağlıklı, güçlü ve hastalıklara karşı dirençli olur. Braden Star Biberonu bu avantajdan yararlanmanın anahtarıdır.

Üstten yüklemeli kullanışlı Braden Start Biberonu, buzağı hasarına karşı dayanıklı, şeffaf, güçlü polivinil klorürden yapılmıştır. Kauçuk geçmeli emziğin özel tasarımı, buzağının yemin hemen hemen tamamını çok az dökülmeyle almasını sağlar ve bir emzik genellikle 2-3 buzağıya yetecektir.
TESLİMAT
 
Ürün siparişlerinizi alındıktan sonra tahmini kargoya teslim tarifi 7 gündür.

 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...